2023-10-03, Antradienis 
   Naujienos   >>

NaujienosLGMA 20 metų: kelias, veikla, rezultatai, vizija

Publikuota: 2014-09-21 | Autorius: Danutė Vizmanaitė

Šių metų rugsėjo 18 - 20 dienomis Trakuose įvyko Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos forumas, kuriame pažymėtas brandus jubiliejus – dvidešimtmetis. Forume viso dalyvavo virš 170 respublikos geografų. Renginį organizuoti padėjo Trakų švietimo centras.

Konferencijos dalyvius pasveikino Švietimo ir mokslo ministerijos kancleris Dainius Numgaudis, pagrindinio ir vidurinio skyriaus vedėja Loreta Žadeikaitė, Ugdymo plėtotės centro direktorius Giedrius Vaidelis, Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Liesys, Trakų švietimo centro direktorė Nijolė Lisevičienė ir kt.

Asociacijos prezidentas, UAB ,,Didakta‘‘ direktorius Rytas Šalna pristatė asociacijos nueitą kelią, papasakojo apie tai, kiek daug pasiekta: laikraštis, internetinis puslapis, išleisti kiti leidiniai, surengtos bendros išvykos, seminarai, konferencijos. Svarbiausia – sakė jis, mokinių pasiekimai šalies bei pasaulio olimpiadose. Net tris kartus šalies geografijos mokytojų parengti moksleiviai dabinosi auksu, ne kartą parveštas sidabras, bronza. Tai, kad šįmet net 34 abiturientai pasirinko geografo profesiją – puikiai dirbančių mokytojų nuopelnas. Net 4-i moksleiviai iš pastarųjų, trakiečiai. Forumo metu, visas tris dienas veikė mokymo priemonių mugė, todėl mokytojai turėjo puikią galimybę susipažinti su naujausiais vadovėliais, pratybų sąsiuviniais, žemėlapiais ir kitomis priemonėmis bei jų įsigyti.

Renginio metu respublikos mokytojai ne tik dalinosi geografijos ir kitų dalykų integravimo patirtimi, analizavo valstybinių brandos egzaminų rezultatus, bet ir surengė ,,Geografų kovas‘‘ – viktoriną 4 etnografinių sričių komandoms.

Pasirūpinome, kad mūsų rajono svečiai smagiai praleistų laisvalaikį, todėl surengėme pasiplaukiojimą ,,Praeities laivu‘‘, pristatėme edukacinę programą senoviniame laive ,,Vytinė‘‘ bei supažindinome su kitais istoriniais ir gamtiniais Trakų objektais.

Kiekvienam mokytojui, atvykusiam į renginį, buvo įteiktos ,,Didaktos‘‘ dovanos. Apdovanoti mokytojai, pasiekę ženklių ugdymo rezultatų, parengę mokinius olimpiadoms. Nepamiršti ir rėmėjai. Padėkos raštu taip pat apdovanota ir Trakų švietimo centro direktorė Nijolė Lisevičienė už pagalbą surengiant tokio masto renginį.

Nuoširdžiai norime padėkoti rajono mokytojoms Vidmantei Kalvaitienei, Violetai Bakšienei, Emilijai ir Julijai Lavrinovič už pagalbą priimant respublikinio forumo dalyvius ir pasveikinti dar kartą naujai kadencijai išrinktą LGMA prezidentą – Rytą Šalną. Lai ir sekantis dešimtmetis bus brandus darbais, ieškojimais ir sėkmėmis.

Nuotraukose: akimirkos iš LGMA forumo: forumo dalyviai; sveikina ŠMM kancleris D. Numgaudis; ŠMM skyriaus vedėja L. Žadeikaitė džiaugiasi asociacijos pasiekimais; UPC direktorius G. Vaidelis džiaugiasi prasmingu bendradarbiavimu; dalyvius ir asociacijos prezidentą R. Šalną sveikina Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius J. Liesys ir švietimo centro direktorė N. Lisevičienė.


Akimirkos iš mūsų gyvenimo


Vyksta registracija į renginius

  •    

Edukacinės patirties bankas

  •    

Mums svarbi Jūsų nuomonė

  •    


VšĮ Trakų švietimo centras kvieča savanoriauti


Kalendorius


SPALIS
Pr A T K Pn Š S
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Darbo laikas

Pirmadienis 8:00 - 17:00
Antradienis 8:00 - 17:00
Trečiadienis 8:00 - 17:00
Ketvirtadienis 8:00 - 17:00
Penktadienis 8:00 - 15:45
Šeštadienis -
Sekmadienis -
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

  •