2024-07-22, Pirmadienis 
   Naujienos   >>

Naujienos
Kiekvienas esame aktorius

Publikuota: 2016-12-23 | Autorius: VšĮ Trakų švietimo centro metodininkė Danutė Vizmanaitė

Įgyvendindami projektą ,,Kiekvienas esame aktorius’’, kurį finansavo Lietuvos kultūros taryba, surengėme susitikimus su teatro ir kino aktore Janina Matekonyte. Daugelis susitikimo dalyvių mintimis grįžo į jaunystės laikus ir prisiminė jos įkūnytus vaidmenis: Kristiną filme ,,Tadas Blinda’’, Džiuljetą pirmame pastatytame miuzikle ,,Meilė ir mirtis Veronoje’’.

O praėjusį savaitgalį, po visų ,,aktorystės’’ veiklų rajono seniūnijose, susirinkome į Trakų kultūros rūmuose vykusį baigiamąjį renginį. Visi buvo puošnūs, geros nuotaikos, bet susirūpinę – kaip seksis atlikti pasirinktą vaidmenį. Na, bet ir patys žymiausi aktoriai jaudinasi! O kai dar tiek daug dalyvių ir net rajono merė Edita Rudelienė dalyvauja….

Po Trakų švietimo centro direktorės Nijolės Lisevičienės sveikinimų, padėkos žodžių rėmėjams, rajono savivaldybei, remiančiai visas veiklas ir susėdę prie šventiškai pasipuoštų stalų turėjome galimybę vieni kitus pamatyti ,,aktoriais’’. Pirmieji puikiai pasirodė aukštadvariečiai, pristatę vaizdelį ,,Bobulė ir dziedulis’’. Režisierė -, Nijolė Šeškuvienė, skaitovė Eleonora Suraučienė, o pagrindinius vaidmenis atliko Nijolė Verseckienė ir Janina Rajeckienė.

Gražiomis eilėmis, giesmėmis prisistatė onuškiečiai, vadovaujami gimnazijos direktorės pavaduotojos Stasės Masilionienės, o po jų – rūdiškiečiai, vadovaujami kultūros darbuotojos Dalės Žalpienės. Rūdiškiečiai vilkėjo tautiniais kostiumais, o Kalėda su visa palyda pristatė advento laikotarpio apeigas, į kurias įtraukė visus dalyvavusius.

Trakiečiai nustebino sukurtu įvaizdžiu, nes niekas nesitikėjo pamatyti gaidį su pulkelių vištyčių, mokančių kaip sutikti ir gyventi 2017 –ais, kad jų giminės neužrūstintumėme. Puikiai savo vaidmenis atliko Bronė Petronienė, Aldona Barkauskienė, Irena Zaleckienė, Eugenija Dočkienė bei Vytautas Januškevičius. Bet trakiečiai turėjo ir dar vieną, dainuojančią bei muzikuojančią grupę, kuri puikiai susidorojo su užduotimi, o jų gretose – Vida Zadlauskienė, Vytautas Januškevičius, Zigmas Ramanauskas, Rimantas Janušauskas, Pranas Marčinskas bei Jonas Juknevičius.

Ir taip vakaras tęsėsi, o aktoriai keitė vieni kitus, kvietė į bendras veiklas, žaidimus. Skirstydamiesi visi išsakė nuomonę, kad viskas puikiai pavyko ir toliau norėtų tęsti panašias veiklas, jas plėsti.

Nuotraukose: susitikime su aktore J. Matekonyte; aukštadvariečių spektaklio ,,Bobule ir dziedulis’‘ akimirkos; trakiečiai 2017–iems gaidžio metams pasirengę; skambios trakiečių giesmės džiugino visus; žaidimų sūkury ir merė E. Rudelienė.


Akimirkos iš mūsų gyvenimo


Vyksta registracija į renginius

  •    

Edukacinės patirties bankas

  •    

Mums svarbi Jūsų nuomonė

  •    VšĮ Trakų švietimo centras


Kalendorius


LIEPA
Pr A T K Pn Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Darbo laikas

Pirmadienis 8:00 - 17:00
Antradienis 8:00 - 17:00
Trečiadienis 8:00 - 17:00
Ketvirtadienis 8:00 - 17:00
Penktadienis 8:00 - 15:45
Šeštadienis -
Sekmadienis -
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

  •