2026-06-17, Trečiadienis 
   Naujienos   >>

Naujienos




Džiaugiamės sulaukę savanorių

Publikuota: 2021-01-14 | Autorius: Danutė Vizmanaitė

Nors esant Covid-19 įtakojamai padėčiai sunku vykdyti savanorystę, bet priėmėme iššūkį tiek mes, dirbantys centre, tiek ir savanorės, pasiryžusios išbandyti save naujoje veikloje.

Nuo šio pirmadienio pasirašėme 6 mėnesių trišalę savanorystės sutartį su Jaunimo savanorišką veiklą organizuojančia organizacija VšĮ ,,Ne imti, bet duoti’’ ir savanorėmis: Onuškio D. Malinausko gimnazijos moksleive Monika ir Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos moksleive Auguste. Iki bus panaikintas karantinas, savanores prašysime pagelbėti įstaigai atliekant apklausas, rengiant ataskaitas, medžiagą naujiems projektams ir kitas veiklas. Viliamės, kad dar turėsime galimybę bendradarbiauti ne tik virtualiai.

Nuotraukoje – pokalbis su savanorėmis Monika ir Auguste.






Akimirkos iš mūsų gyvenimo


Vyksta registracija į renginius

  •    

Edukacinės patirties bankas

  •    

Mums svarbi Jūsų nuomonė

  •    





VšĮ Trakų švietimo centras


Kalendorius

BIRžELIO
PrATKPnŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Darbo laikas

Pirmadienis 8:00 - 17:00
Antradienis 8:00 - 17:00
Trečiadienis 8:00 - 17:00
Ketvirtadienis 8:00 - 17:00
Penktadienis 8:00 - 15:45
Šeštadienis -
Sekmadienis -
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45