2024-06-22, Šeštadienis 
   Naujienos   >>

Naujienos
Dalyvavome konferencijoje Elektrėnuose

Publikuota: 2013-11-23 | Autorius: Nijolė Lisevičienė

Laikas ne bėga, o lekia… Atrodytų taip nesenai, prieš trejus metus, Elektrėnų savivaldybės švietimo paslaugų centras parengė ir gavo finansavimą projekto ,,Mokytojų, tėvų ir vaikų partnerystės ir bendradarbiavimo tinklo kūrimas nacionaliniu lygmeniu’’ įgyvendinimui, kurio partneriais buvo ir dešimt švietimo centrų, kurių tarpe ir Trakų švietimo centras.

Lapkričio 12 dieną Elektrėnuose surengtoje baigiamojoje konferencijoje buvo įvardinti pasiekti tikslai – suaktyvintas mokytojų, tėvų ir vaikų bendradarbiavimas, aptartos vykdytos veiklos: įsteigtas šeimų klubas; vyko socialinių ir emocinių įgūdžių ugdymo mokymai bei savęs pažinimo praktiniai užsiėmimai mokytojams administracijos darbuotojams, tėvams, vaikams; protinės ir emocinės sveikatos stiprinimo programa vaikų globos namų ir dienos centro auklėtiniams . Ypač didelio susidomėjimo sulaukė gyvenimo meno kursai, sveikos gyvensenos stovyklos vaikams, tėvams, mokytojams, bei savaitės trukmės stažuotės Norvegijoje, Čekijoje. Projektas viso apėmė net 1829 dalyvius.

Vasaros sveikos gyvensenos stovykloje vienais metais dalyvavo S Trakų Kęstučio pagrindinės mokyklos moksleiviai su mokytoja Zita Norkiene, kitais – lentvarietė Laima Sinkevičienė, apjungusi kelių mokyklų moksleivius. Mokymuose dalyvauti turėjo galimybę Lentvario vaikų globos namų auklėtiniai bei rajono švietimo ir socialinių įstaigų darbuotojai. Gyvenimo meno kursus lankė nemažas trakiečių būrys.

Dalyvavę konferencijoje, S. Trakų Kęstučio pagrindinės mokyklos soc. pedagogė Zita Norkienė, Lentvario vaikų globos namų direktorės pavaduotoja Onutė Juškauskienė ir aš, Nijolė Lisevičienė, turėjome unikalią galimybę susipažinti su LIONS QUEST programa mokykloms, kurią pristatė dr. Daiva Šukytė, vidinius šeimos konsteliacijos procesus sprendžiančia individualia ir grupine programa, kurią pristatė psichoterapijos terapeutas, dėstytojas K. Daugėla bei daugeliu kitų, ne mažiau svarbių ugdymui dalykų.

Baigiant konferenciją, projekto vadovė Lina Bernatavičienė išsakė nuostabias mintis:
,,Kai keitiesi tu, keičiasi ir pasaulis. Kai keičiasi vertybės, požiūris, pasikeičia daug dalykų, ir netgi atsiranda daugiau laiko sau ir kitiems. Kelias į save, tai atradimų kelias. Te reikia žengti pradžiai vieną žingsnį link savęs. Tai nėra lengva, nes turime susiformavę kitokį požiūrį į save, į darbą, į žmones ir į gyvenimą.‘‘

Noriu visiems, kurie rengė, įgyvendino projektą ir tiems, kurie dalyvavo projekto veiklose ir sėmėsi gyvenimo išminties, nuoširdžiai padėkoti. Tikime, kad dar kartu įgyvendinsime ne vieną puikų projektą.

Keletas akimirkų iš konferencijos:


Akimirkos iš mūsų gyvenimo


Vyksta registracija į renginius

  •    

Edukacinės patirties bankas

  •    

Mums svarbi Jūsų nuomonė

  •    VšĮ Trakų švietimo centras


Kalendorius


BIRŽELIS
Pr A T K Pn Š S
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Darbo laikas

Pirmadienis 8:00 - 17:00
Antradienis 8:00 - 17:00
Trečiadienis 8:00 - 17:00
Ketvirtadienis 8:00 - 17:00
Penktadienis 8:00 - 15:45
Šeštadienis -
Sekmadienis -
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

  •