2023-10-03, Antradienis 
   Naujienos   >>

Naujienos
Čia kiekvienas vaikas saugus, mylimas ir turintis sąlygas augti

Publikuota: 2019-03-11 | Autorius: I.Nižauskienė, Lentvario l/d ,,Šilas‘‘direktorė

Pravėrus Lentvario lopšelio-darželio „Šilas“ duris, patenkama į tikrą vaikų pasaulį, kur girdėti juokas, teigiami emocijų šūksniai ir atradimų džiugesys. Mažyliai apgaubti darželio auklėtojų šilumos ir globos, žaidimų ir pasakų pagalba kartu išgyvena patį jautriausią, svarbų gyvenimo periodą, kuomet išmokstama, atrandama, pasiekiama be galo daug.

Spalvinga lopšelio-darželio „Šilas“ aplinka skatina kiekvieną vaiką atrasti sau mėgstamą veiklą ir dieną praleisti taip, kad vakare būtų ką papasakoti tėveliams, kurie yra tikslingai įtraukiami į bendrą vaikų ugdymą.

Ugdymas orientuotas į ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus, siekiant pažinti kiekvieną vaiką, rodant dėmesį kiekvienam ir džiaugiantis individualiais laimėjimais. Ugdomas sveikas, laimingas, aktyvus, žingeidus ir kūrybingas vaikas, gebantis savarankiškai veikti, ieškoti, kurti. Be kasdienio ugdymo proceso grupėje su auklėtoja, vaikams sudarytos palankios sąlygos plėtoti individualius gabumus papildomose veiklose - muzikos, sporto, tyrinėjimo ir eksperimentų veiklose, su šių sričių specialistais ir specialiai tam įrengtomis erdvėmis. Vaikai turi galimybę rinktis anglų kalbos, futbolo, šachmatų, šokių būrelius, mėgstantys dainuoti gali prisijungti prie “Šilinukų” ansamblio kuris savo pasirodymais džiugina ne tik darželio švenčių metu, tačiau yra kviečiamas koncertuoti ir kultūros rūmų bei kitų įstaigų organizuojamuose renginiuose.

Darželis gali pasigirti išpuoselėta lauko erdve su žaismingais nameliais, supynėm, čiuožyklom, daugiafunkcine sporto aikštele, lauko muzikos instrumentais, ,,basakojų taku“, mažuoju knygynėliu, sodu, daržu. Kuriama ,,Mažojo mokslininko laboratorija“. Jų dėka, ugdymas perkeliamas į lauką, kur žaisdami vaikai kartu ir grūdinasi, ir turi dar platesnes galimybes tyrinėti save, savo potyrius ir aplinką.

2018 m. respublikiniame edukacinių erdvių konkurse tapome nugalėtojais.

Darni darželio pedagogų, specialistų, vadovų komanda nuolat diegia naujoves, užtikrina ugdymo kokybę kasdienėje veikloje, ir siekia, kad darželis būtų antraisiais vaiko namais - jaukiais, saugiais, įdomiais, ir ugdančiais kiekviename, kad ir mažiausiame vaiko žingsnelyje.

Gerosios darbo patirties semtis atvyksta šalies ir užsienio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogai.

2018 m. gruodžio 28d. buvo ištraukti projekto LTeam kalėdos 2018 burtai, po kurių paaiškėjo, kad mūsų darželis tapo nugalėtoju ir buvome apdovanoti sporto inventoriaus rinkiniu, kurį mums atvežė Olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinavičiūtė su šaunia olimpiečių komanda.

Ateities švietimo forumo prezidentė profesorė Vilija Targamadzė su Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakulteto dekane Vaiva Juškiene aplankė mūsų darželį. Kuriamas reportažas apie darželio aplinką, edukacines erdves ir darželyje vykdomą veiklą.

Mūsų darželis didžiausia rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaiga, kurią lanko 205 vaikai, tačiau visiems norintiems vietų neužteko. Trakų rajono savivaldybės vadovų dėka mūsų darželio teritorijoje pastatytas modulinis darželis. Skirtas finansavimas leido įrengti dvi jaukias, gražias grupes 2-3 metų vaikučiams. Nuo šių metų sausio 7 dienos vyksta vaikučių priėmimas, šiandien darželį lanko 34 vaikai.
Akimirkos iš mūsų gyvenimo


Vyksta registracija į renginius

  •    

Edukacinės patirties bankas

  •    

Mums svarbi Jūsų nuomonė

  •    


VšĮ Trakų švietimo centras kvieča savanoriauti


Kalendorius


SPALIS
Pr A T K Pn Š S
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Darbo laikas

Pirmadienis 8:00 - 17:00
Antradienis 8:00 - 17:00
Trečiadienis 8:00 - 17:00
Ketvirtadienis 8:00 - 17:00
Penktadienis 8:00 - 15:45
Šeštadienis -
Sekmadienis -
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

  •