2023-10-03, Antradienis 
   Naujienos   >>

NaujienosAr moksleivius motyvuoja mokytis vertinimas?

Publikuota: 2014-12-07 | Nijolė Lisevičienė

Šį ir kitus su atskirų dalykų vertinimu susijusius klausimus antradienį nagrinėjo Rytų Lietuvos mokyklų pedagogai, susirinkę į konferenciją ,,Mokinio vertinimas – mokymosi motyvacijos didinimui’’, vykusią Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijoje.

Vykusi konferencija – tai Ugdymo plėtotės centro finansuotos švietimo bendruomenių ir asociacijų stiprinimo programos baigiamasis renginys. Programą konkursui pateikusi ir finansavimą gavusi Rytų Lietuvos mokytojų sąjunga (pirmininkė D.Sabienė) kartu su Trakų švietimo centru siekė, kad Rytų Lietuvos mokyklos, dažnai turinčios nedaug ir ne pačių stipriausių moksleivių, veikiančios kaimuose bei gyvenvietėse, neretai susiduriančios su kalbinėmis ir socialinėmis gyvenančių šeimų problemomis, nebijotų konkuruoti su daug didesnius materialinius resursus turinčiomis didmiesmiesčio mokyklomis bent jau darbo organizavimo praktika bei patirtimi ir pasidalintų tuo, ką yra sukaupę vertinant ir motyvuojant moksleivius mokytis, siekti kuo geresnių rezultatų. Programos tikslas pasiektas – mokytojai noriai dalinosi sukaupta patirtimi, kurią dalis jų pristatė konferencijoje Išleista metodinė priemonė, gerosios patirties CD diskas, kuris leis pasinaudoti tuo, ką geriausio savo darbe naudoja kolegos. Surengta projektinių darbų paroda.

Konferencijos dalyvius pasveikino Rytų Lietuvos mokytojų sąjungos pirmininkė Danguolė Sabienė, o patirtimi dalinosi mokytojos: Vilniaus Salininkų gimnazijos A.Barkauskienė ir V.Vrubliauskienė, Rūdiškių gimnazijos – F.Grambienė , D.Slavinskienė ir D.Tunevič, Riešės gimnazijos – N. Rodzevičienė, I.Žiedelienė bei V.Maselskytė, Juodšilių ,,Šilo’’ gimnazijos – R.Jodrė ir R.Stipinienė, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos – S.Zalitienė, Eitminiškių vidurinės mokyklos – R.Pilkienė ir S.Sčastnaja, Trakų vidurinės - D.Bernatavičienė ir A.Puč , Lentvario M.Šimelionio gimnazijos – I.Temenkova, Lavoriškių vidurinės mokyklos – Virginija Jundienė.

Projektinių darbų parodai Trakų vidurinė ir Trakų pradinė mokyklos pateikė net po 8 mokytojų darbus.

Džiaugiamės UPC suteikta galimybe švietimo bendruomenėms programų dėka spręsti opias problemas, kelti mokytojų profesionalumą ir viliamės, kad ir ateityje nuveiksime nemažai svarbių darbų. Metodinė priemonė pasieks visų regiono mokyklų bibliotekas ir ja galės pasinaudoti mokytojai.

D. Vizmanaitės nuotraukose – akimirkos iš konferencijos (pirmojoje nuoraukoje - patirtimi dalijasi Lentvario M.Šimelionio gimnazijos anglų kalbos mokytoja Irmantė Temenkova.Akimirkos iš mūsų gyvenimo


Vyksta registracija į renginius

  •    

Edukacinės patirties bankas

  •    

Mums svarbi Jūsų nuomonė

  •    


VšĮ Trakų švietimo centras kvieča savanoriauti


Kalendorius


SPALIS
Pr A T K Pn Š S
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Darbo laikas

Pirmadienis 8:00 - 17:00
Antradienis 8:00 - 17:00
Trečiadienis 8:00 - 17:00
Ketvirtadienis 8:00 - 17:00
Penktadienis 8:00 - 15:45
Šeštadienis -
Sekmadienis -
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

  •